Zgłoś projekt do Programu Off Miesiąca Fotografii!

|March 13, 2009|plastyka|0

1,2,3 dni pozostały do zgłoszenia się do konkursu My(photo)Space, w którym nagrodą jest wzięcie udziału w Programie Off Miesiąca Fotografii w Krakowie. Jeśli jesteś utalentowana(y) i chciałabyś(łbyś) pokazać twój twórczy dorobek podczas tegorocznego festiwalu, to po przeczytaniu tej wiadomości nie zastanawiaj się tylko działaj, bo tylko tyle zdążysz zrobić do 15 marca.

W tym roku po raz pierwszy organizatorzy Miesiąca Fotografii w Krakowie spróbowali poeksperymentować z nową formą zgłaszania projektów fotograficznych oraz cykli multimedialnych do Programu Off poprzez otwarty międzynarodowy konkurs fotograficzny My(Photo)Space. Wysyłanie zgłoszeń odbędzie się w prostszej do opanowania formie, poprzez założenie konta MySpace i otagowaniu kilku zdjęć które zobaczy trzyosobowe jury w składzie: Inga Shneider, Mikołaj Długosz, Roman Babjak.

Zgłosić projekt może każdy. Wystawić swoje prace tylko kilkanastu szczęśliwców. Wystarczy wejść na stronę www.myspace.com/myphoto i krok po kroku prowadzony za rękę przez dodanego przez Ciebie przyjaciela ‘MyPhoto’ zgłosić projekt.

Kilkanaście wybranych projektów fotograficznych będzie można zobaczyć w maju podczas tegorocznego festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie, który opanuje po raz siódmy przestrzeń miasta, a wraz z nią wnętrza lokali zarezerwowanych pod wystawy Programu Off. Prezentowane projekty wezmą również udział w plebiscycie publiczności, w którym nagrodą będzie produkcja autorskiej wystawy prezentowanej na Miesiącu Fotografii w Krakowie w 2010 roku. Startuj!

Pełne informacje o konkursie i zasadach uczestnictwa na www.myspace.com/myphoto

Zobacz również stronę Miesiąca Fotografii w Krakowie: www.photomonth.com

Komentarze do tego wpisu są wyłączone.