Najazd Plumów

|May 23, 2012|koncerty|1

Najazd Plumów

Jak podaje kilka międzynarodowych agencji informacyjnych, oraz nasze źródła zbliżone do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, już jutro Kraków czeka kolejny atak Plumów. To dzikie plemię z północy najeżdża stolicę małopolski regularnie od około dziesięciu lat. I całe szczęście nie przestaje!

Tym razem okazją jest trasa zwiastująca nadejście piątego długogrającego albumu grupy. Szczegóły pracy nad albumem i samą muzyką utrzymywane są w dużej tajemnicy, dlatego nie udało mi się dotrzeć do żadnych szczegółów. W czwartkowy wieczór będziemy mogli się przekonać, czy grupa kontynuuje melodyjną piosenkowość znaną z ubiegłorocznego, świetnie przyjętego przez krytykę, albumu ‘Hoax’, czy też wraca do noise’owych korzeni. Jednego możemy być pewni – na pewno będzie głośno, energetycznie i z przytupem, czyli jak zawsze.

Dla tych którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć Plum na żywo, najbliższy koncert jest okazją, by przekonać się na własnej skórze o sile rażenia poznańskiego trio. Koncert jest częścią festiwalu miejskiego Green Zoo.

www.greenzoofestival.pl

24.05.2012
Klub Rozrywki Trzy
Ul. Mikołajska 3
Godz. 20:00

1 Comment do tego wpisu:

  1. Ariel Matysiak pisze:

    Plum jest super bez dwóch zdań. Już tyle czasu minęło a ja wciąż wspominam to wydarzenie 😉 dobra muza zapada w pamięć