Feel that shit

|September 25, 2008|muzyka|1

Napisanie czegokolwiek o  zespole Feel, to jakby pisanie instrukcji obsługi telewizora. Wszyscy wszystko wiemy ? Myślałem, że tak. Dopóki nie odwiedziłem ich strony internetowej. Tyle od autora tego artykułu. Muzycy napisali wszystko za mnie. Jest już ciemno…

Cytowane fragmenty pochodzą ze strony internetowej zespołu Feel.

“Zespół FEEL powstał w 2005 roku. Na początku zespół nazywał się Q2, później Q3 itd. (im więcej muzyków, tym więcej cyfr). W końcu stanęło na  Kupicha Band, ale jak to w życiu bywa, od stanęło do stanęło jest daleka droga i zostało FEEL. Muzyka, którą tworzy zespół będzie bliska ludziom o wrażliwej duszy.

Kiedy czas płynie za szybko, a w głowie szkoda chwil, powstają właśnie takie formacje. Formacje, dla których inspiracją nie jest koncert mega gwiazdy – tylko miłość do muzyki, ta prawdziwa, szczera…dzięki której każdego dnia świeci słońce(…) Muzyka jest nasza pasją, z której czerpiemy, ile tylko się da, mamy plan i wspólny cel. Nie zastanawialiśmy się długo, jaka ma być nasza muzyka. Odpowiedz jest prosta: Chcemy aby ludzie nas słuchali.

Wiatr w żagle…(…) Trzeba posłuchać, dotknąć, poczuć. Zespół to emocje, wspólne godziny spędzone w sali prób, wzloty i upadki, rodzina.(…) Piosenka „A gdy jest już ciemno” została zauważona przed jurorów festiwalu Sopockiego (…) Setki godzin spędzonych w sali prób opłaciły się.

Z rockendrolowym pozdrowieniem

FeeL “

1 Comment do tego wpisu:

 1. MuhamedBkkKO pisze:

  Hi there!
  My first post at this great blog!
  I wanna show u my dayly updated blog:Black Amateur Fuck Video
  Have a nice day!
  BB!

  P.S. if you don’t want to see this message please write me to no.ads08@gmail.com with subject “NO ADS” and URL of your forum
  Thank you for cooperation!