Cracow Vibe Project

|January 24, 2010|inne, kraków, styl życia|0

Ideą imprezy jest zgromadzenie w jednym miejscu interesujących projektantów z całej Polski, zajmujących się szeroko rozumianą modą, designem i sztuką. To szansa i możliwość zobaczenia i kupienia rzeczy z najnowszych kolekcji zarówno znanych już projektantów, jak i twórców młodego polskiego rynku mody, którzy będą mogli pokazać się szerszej publiczności i dotrzeć ze swoją twórczością do nowych odbiorców.

30 stycznia Pauza przemieni się w istną galerię. Będzie moda, sztuka, design i muzyka. Zaproszone zostały do udziału w imprezie najoryginalniejsze marki odzieżowe, zdolni designerzy oraz cała masa kreatywnych artystów. Poza modą dostępne będą też mało znane winylowe zabawki Vinylcanvas i Subnormal, promowane przez Hodowców Zabawek. Cała impreza, podzielona na część dzienną i nocną, okraszona będzie muzyka znanych i szanowanych DJ’ów.

Będzie to pierwsza tego typu impreza organizowana w Krakowie na większą skalę. Organizatorzy są pewni, że przyjmie się i zyska taką popularność jak podobne imprezy w Warszawie i innych miastach Polski, gdzie takie wydarzenia cieszą się ogromnym powodzeniem. “Mamy nadzieję, że CVP stanie się cyklicznym wydarzeniem na kulturalnej mapie Krakowa, który posiada ogromny potencjał, jest otwarty na nowe propozycje i ciekawy nowości” – zdradzają organizatorzy.

źródło: http://www.facebook.com/event.php?eid=261529983128

Zostaw swój komentarz